Skočiť na hlavný obsah

Mesiac knihy s divadlom

Mesiac marec sa už roky spája nielen s príchodom jari, ale i s knihou. Aj my sme si pre Vás pripravila tradične – netradičný Mesiac knihy s divadlom. Štátne divadlo Košice Vám prináša nielen obľúbenú súťaž so sieťou kníhkupectiev Panta Rhei, ale aj výnimočnú akciu 1+1 na vybrané marcové predstavenia. Okrem príjemne stráveného večera môžete získať aj zaujímavé knižné ceny.

Stačí, ak si v pokladni Štátneho divadla Košice zakúpite vstupenku na vybrané marcové predstavenia, navštívite divadlo a svoju vstupenku spolu s kontaktom na Vás vhodíte do urny pripravenej vo foyer divadla. Piatich z Vás obdarujeme zaujímavými knižnými titulmi. Žrebovanie prebehne 12. apríla pred predstavením Besy.

Dôležité upozornenie:

Vhodením súťažného lístka do urny vyjadrujete súhlas so spracovaním vašich osobných údajov (e-mailovej adresy, mena a priezviska a telefonického kontaktu) v zmysle Všeobecného nariadenia EÚ o ochrane osobných údajov (GDPR). Štátne divadlo Košice bude s Vašimi osobnými údajmi nakladať v zmysle spomínaného nariadenia, neposkytne ich žiadnym iným príjemcom a neuskutoční ich prenos do tretích krajín.