Skočiť na hlavný obsah

BOHATÁ POSLEDNÁ ADVENTNÁ NEDEĽA S OPEROU

Dva výnimočné koncerty pripravuje na poslednú adventnú nedeľu 18. decembra Opera Štátneho divadla Košice.

Bohatý program otvorí popoludní o 16:00 ADVENTNÝ KONCERT PETRA VALENTOVIČA A JEHO PRIATEĽOV. V podaní šéfdirigenta opery a vynikajúceho klaviristu Petra Valentoviča, obľúbeného domáceho tenoristu Jaroslava Dvorského, hosťujúceho barytonistu Ľudovíka Kendiho a koncertného majstra orchestra Opery ŠDKE Petra Michalíka zaznejú najznámejšie a najpopulárnejšie piesne plné vášní a talianskeho temperamentu.

Posledná adventná nedeľa vyvrcholí večer o 19:00 VIANOČNÝM KONCERTOM. Tradičný, nezabudnuteľný a veľkolepý adventný galakoncert bude plný nádhernej atmosféry a nezabudnuteľných melódií, svetových hitov v podaní našich operných umelcov a hostí. Pod taktovkou dirigenta opery Igora Dohoviča sa predstavia domáci operní sólisti a orchester, hosťom koncertu bude Chlapčenský zbor Mukačevskej zborovej školy z Ukrajiny s umeleckým vedúcim a dirigentom zboru Volodymyrom Volontyrom.

Prežite nezabudnuteľnú poslednú adventnú nedeľu a nalaďte sa spolu s nami na najkrajšie sviatky roka.

Vstupenky na ADVENTNÝ KONCERT PETRA VALENTOVIČA A JEHO PRIATEĽOV: https://www.navstevnik.sk/vyber-vstupeniek?eventId=1036510.

Vstupenky na VIANOČNÝ KONCERT: https://www.navstevnik.sk/vyber-vstupeniek?eventId=1036515.