Skočiť na hlavný obsah

máj 2019

Po Ut Str Štv Pia So Ne
29
30
1
2
3
4
5
 
 
Činohra Georges Feydeau: CHROBÁK V HLAVE 19:00
 
Činohra Georges Feydeau: CHROBÁK V HLAVE 10:30
 
Balet Ondrej Šoth: M. R. ŠTEFÁNIK 19:00
 
Činohra Katarzyna Gärtnerová, Ernest Bryll: NA SKLE MAĽOVANÉ 19:00
 
Činohra Jean B. P. Molière: ŠKOLA ŽIEN 19:00
 
Činohra Astrid Lindgrenová: RONJA, DCÉRA LÚPEŽNÍKA 16:00
 
6
7
8
9
10
11
12
Bez šepkára Košická Talkshow Milana Kolcuna 17:00
 
Balet Ondrej Šoth: CHARLIE CHAPLIN 19:00
 
Bez šepkára Košická Talkshow Milana Kolcuna 19:30
 
Opera Giuseppe Verdi: OTELLO 19:00
 
Činohra Ladislav Stroupežnický: NAŠI furianti 19:00
 
Činohra Ladislav Stroupežnický: NAŠI furianti 10:00
 
Činohra Friedrich Schiller: MÁRIA STUARTOVÁ 19:00
 
Činohra Ľubomír Feldek: TRI PRASIATKA A VLK ÚŽERNÍK 16:00
 
Balet Ludwig Minkus: BAJADÉRA 19:00
 
13
14
15
16
17
18
19
Činohra Ľubomír Feldek: TRI PRASIATKA A VLK ÚŽERNÍK 10:00
 
Činohra Arnošt Goldflam: DOMA U HITLEROVCOV: HISTORKY Z KUCHYNE 19:00
 
Balet Michael Kocáb, Zuzana Mistríková, Ondrej Šoth: SÁNDOR MÁRAI 19:00
 
Činohra Anton P. Čechov: UJO VÁŇA 19:00
 
Činohra Ray Cooney, Michael Cooney: TOM, DICK A HARRY 19:00
 
Činohra Adriana Krúpová: EŠTE SA TO DÁ ZACHRÁNIŤ 19:00
 
Balet William Shakespeare: ROMEO A JÚLIA 19:00
 
Činohra Joël Pommerat: ZNOVUZJEDNOTENIE KÓREÍ 19:00
 
20
21
22
23
24
25
26
Činohra Kamil Žiška: SÁRA SALKHÁZI 19:00
 
Činohra Line Knutzon: REMESELNÍCI (HÅNDVӔRKERNE) 19:00
 
Činohra Jakub Nvota: AKO BONNIE A CLYDE 19:00
 
Balet Georges Bizet, Rodion Ščedrin, Deep Forest: CARMEN 19:00
 
Činohra Katarzyna Gärtnerová, Ernest Bryll: NA SKLE MAĽOVANÉ 19:00
 
Opera Camille Saint-Saëns: SAMSON A DALILA (SAMSON ET DALILA) 19:00 PREMIÉRA !
 
Balet Ondrej Šoth, Zuzana Mistríková: DENNÍK ANNY FRANKOVEJ 19:00
 
Opera Camille Saint-Saëns: SAMSON A DALILA (SAMSON ET DALILA) 19:00
 
Balet Ondrej Šoth, Zuzana Mistríková: DENNÍK ANNY FRANKOVEJ 19:00
 
27
28
29
30
31
1
2
Činohra Martin Čičvák: URNA NA PRÁZDNOM JAVISKU 19:00
 
Balet Ondrej Šoth, Zuzana Mistríková: RODNÁ ZEM 19:00
 
Opera Camille Saint-Saëns: SAMSON A DALILA (SAMSON ET DALILA) 19:00
 
Činohra Jean B. P. Molière: ŠKOLA ŽIEN 19:00
 
Činohra Friedrich Schiller: MÁRIA STUARTOVÁ 19:00
 
Činohra Friedrich Schiller: MÁRIA STUARTOVÁ 10:00
 
Opera Johann Strauss: NETOPIER (DIE FLEDERMAUS) 19:00