Skočiť na hlavný obsah

jún 2019

Po Ut Str Štv Pia So Ne
27
28
29
30
31
1
2
 
 
 
 
 
Činohra Adriana Krúpová: EŠTE SA TO DÁ ZACHRÁNIŤ 19:00
 
Činohra Astrid Lindgrenová: RONJA, DCÉRA LÚPEŽNÍKA 16:00
 
3
4
5
6
7
8
9
Činohra Astrid Lindgrenová: RONJA, DCÉRA LÚPEŽNÍKA 10:00
 
Opera Emmerich Kálmán: GRÓFKA MARICA 19:00
 
Balet Ondrej Šoth: CHARLIE CHAPLIN 19:00
 
Opera Giuseppe Verdi: RIGOLETTO 19:00
 
Činohra Katarzyna Gärtnerová, Ernest Bryll: NA SKLE MAĽOVANÉ 19:00
 
Činohra Line Knutzon: REMESELNÍCI (HÅNDVӔRKERNE) 19:00
 
Balet Georges Bizet, Rodion Ščedrin, Deep Forest: CARMEN 19:00
 
Činohra Miro Gavran: VŠETKO O MUŽOCH 19:00
 
Opera Georges Bizet: CARMEN 19:00
 
10
11
12
13
14
15
16
Opera Johann Strauss ml. : NOC V BENÁTKACH 19:00
 
Opera Emmerich Kálmán: ČARDÁŠOVÁ PRINCEZNÁ 19:00
 
Balet Ondrej Šoth, Zuzana Mistríková: RODNÁ ZEM 19:00
 
Činohra Anders Thomas Jensen: ADAMOVE JABLKÁ 19:00 PREMIÉRA !
 
Opera Camille Saint-Saëns: SAMSON A DALILA (SAMSON ET DALILA) 19:00
 
Činohra Anders Thomas Jensen: ADAMOVE JABLKÁ 19:00
 
17
18
19
20
21
22
23
Bez šepkára Košická Talkshow Milana Kolcuna 17:00
 
Činohra Ladislav Stroupežnický: NAŠI furianti 19:00
 
Bez šepkára Košická Talkshow Milana Kolcuna 19:30
 
Činohra Ladislav Stroupežnický: NAŠI furianti 10:00
 
Činohra Anders Thomas Jensen: ADAMOVE JABLKÁ 19:00
 
Balet Kirill Simonov, Lev N. Tolstoj, Rodion Ščedrin: ANNA KARENINA 19:00
 
Opera Giuseppe Verdi: OTELLO 19:00
 
Činohra Friedrich Schiller: MÁRIA STUARTOVÁ 19:00
 
Činohra Friedrich Schiller: MÁRIA STUARTOVÁ 10:30
 
Balet Peter Iľjič Čajkovskij: LABUTIE JAZERO 19:00
 
Opera Johann Strauss: NETOPIER (DIE FLEDERMAUS) 19:00
 
Činohra Elaine Murphy: MOJE BABY 19:00
 
Činohra Astrid Lindgrenová: RONJA, DCÉRA LÚPEŽNÍKA 16:00
 
24
25
26
27
28
29
30
Činohra Astrid Lindgrenová: RONJA, DCÉRA LÚPEŽNÍKA 10:00
 
Balet William Shakespeare: ROMEO A JÚLIA 19:00
 
Činohra Joël Pommerat: ZNOVUZJEDNOTENIE KÓREÍ 19:00
 
Činohra Ray Cooney, Michael Cooney: TOM, DICK A HARRY 19:00
 
Činohra Jean B. P. Molière: ŠKOLA ŽIEN 19:00
 
Činohra Martin Čičvák: URNA NA PRÁZDNOM JAVISKU 19:00
 
Činohra Georges Feydeau: CHROBÁK V HLAVE 19:00