Skočiť na hlavný obsah

Aj v tomto roku oslávime sviatok všetkých divadelníkov DIVADELNOU KVAPKOU KRVI

Národné divadlo Košice aj v tomto roku oslávi nadchádzajúci Svetový deň divadla podujatím zachraňujúcim ľudské životy. V spolupráci s košickým pracoviskom Národnej transfúznej služby pripravuje na stredu 27. marca už 12. ročník DIVADELNEJ KVAPKY KRVI.

Od 8:00 do 12:00 môžete spolu s divadelníkmi oslavovať ušľachtilým skutkom ich sviatok. Ponúkame vám jedinečnú príležitosť prispieť k záchrane ľudských životov darovaním najvzácnejšej tekutiny v nádherných priestoroch Malej scény NDKE.

Budeme radi, ak s Národným divadlom Košice oslávite netradičným spôsobom sviatok všetkých divadelníkov. Tešíme sa na pravidelných účastníkov z radov darcov prosíme, ale aj na všetkých, ktorí nie sú pravidelnými darcami krvi a ešte sa len odhodlávajú na tento krok, vrátane prvodarcov.

Darujte krv na netradičnom mieste v spoločnosti umelcov a zamestnancov Národného divadla Košice a pomôžte nám aj v tomto roku zaradiť Divadelnú kvapku krvi medzi najväčšie mobilné odbery v rámci východného Slovenska. Odmenou Vám bude nielen dobrý pocit z pomoci druhým, ale aj divadelné darčeky.