Skočiť na hlavný obsah
Galakoncert v predvečer narodenín Petra Dvorského
Štátne divadlo Košice pripravuje 24. septembra 2022, v predvečer narodenín Petra Dvorského slávnostný galakoncert na javisku Historickej budovy nášho divadla. 
Peter Valentovič & Friends
V novej divadelnej sezóne 2022/2023 sme pripravili pre našich divákov tri výnimočné koncerty s klaviristom a šéfdirigentom Petrom Valentovičom a jeho  priateľmi, v rámci ktorých sa náš šéfdirigent predstaví s novým netradičným programom.
Scény z opery
Tristan a Izolda patrí k vrcholným dielam Richarda Wagnera, táto opera je považovaná za pomyselný Olymp, na ktorý operné divadlá na celom svete môžu dosiahnuť. Opera ŠDKE pod taktovkou šéfdirigenta Petra Valentoviča uvedie scény z opery.
Charitatívny galakoncert
Charitatívny galakoncert baletných sólistov z Kyjeva.Výťažok zo vstupného bude venovaný Národnému divadlu Tarasa Ševčenka v Kyjeve.
Slovenská premiéra adaptácie slávneho filmu
"Všetci sú lietadlo, iba ja som blázon." Úzka skupina intelektuálov má zvláštnu záľubu - hrajú sa na idiotov, provokujú tým ľudí na verejnosti, vytvárajú neštandardné situácie, dostávajú nič netušiace obete do nekomfortných situácií, vyvolávajú nečakané reakcie.
Antická dráma a autentické výpovede súčasných žien
Antická dráma a autentické výpovede súčasných žien - osobné drámy, ktoré delia stáročia a spája zodpovednosť spoločnosti v ktorej sa odohrávajú.