Skočiť na hlavný obsah
Vzdelávacie podujatie v rámci projektu MEDZISCÉNA
Workshop je vhodný pre tanečníkov, tanečníčky, performerov, performerky i hercov a herečky. Predchádzajúca pohybová skúsenosť je doporučená. AcroPartnering vám prinesie hravosť do práce s partnerom, partnerkou, prekonávanie strachu a radosť z prepájania pohybu.
Baletný koncert
Tanečné predstavenie sa sústredí na tri božské kresťanské cnosti ktorými sú viera, nádej a láska
Adventný galakoncert Opery ŠDKE a hostí
Tradičný, nezabudnuteľný a veľkolepý adventný galakoncert Opery ŠDKE plný nádhernej atmosféry a nezabudnuteľných melódií, svetových hitov v podaní našich operných umelcov a hostí. 
Koncert najznámejších a najpopulárnejších piesní plný vášní a talianskeho temperamentu
Opera Štátneho divadla Košice pripravuje pre svojich návštevníkov koncert najznámejších a najpopulárnejších piesní plný vášní a talianskeho temperamentu v podaní obľúbeného domáceho tenoristu Jaroslava Dvorského, hosťujúceho barytonistu Ľudovíka Kendiho a koncertného majstra orchestra Opery ŠDKE Petra Michalíka.
Multižánrové divadelné predstavenie
Štátne divadlo Košice vám ako špeciálny dar prináša multižánrové predstavenie o živote sv. Mikuláša určené nielen deťom. Interaktívna inscenácia otvára magické okná do života svätca, ale aj poukazuje na neustály boj dobra a zla, ktorý nás dennodenne obklopuje.
Výber choreografií z klasického repertoáru Baletu Štátneho divadla Košice a svetového baletného repertoáru
Sólisti a zbor košického Baletu predstavia sa v divertissemente klasických pas de deux a variácii.