Skočiť na hlavný obsah

Začína Valentínska romantika s divadlom

Rozmýšľate, ako dopriať sebe a svojej polovičke nezabudnuteľné spomienky na sviatok zamilovaných? Vďaka súťaži Valentínska romantika s divadlom, ktorú vám opäť prináša vaše Štátne divadlo Košice, budete môcť svoju lásku osláviť nielen na Valentína, ale aj po ňom. Ako na to? Pozvite svoju milovanú osobu na niektoré z našich predstavení v termíne od 27. januára do 14. februára 2020.

 

 

Kde a ako môžete súťažiť?

Zapojiť sa môžete dvoma spôsobmi: Po predstavení napíšete na súťažný lístok vaše meno a priezvisko, telefónne číslo a e-mailovú adresu, pripojíte ho k vstupenke a vhodíte do urny vo foyeri Historickej budovy alebo Malej scény Štátneho divadla; ALEBO do komentárov príspevku Valentínskej súťaže na Facebooku Štátneho divadla Košice zverejníte fotku vášho lístka.

Čo môžete vyhrať?

  • Romantickú večeru pre dvoch v ****Hoteli Yasmin
  • Poukaz pre dve osoby do Vodného sveta a wellnessu v Thermalparku ŠÍRAVA
  • Romantické posedenie pre dvoch v Café Diaz Schalkház
  • Darčekový poukaz na exkurziu do výrobne TATRATEA pre dve osoby
  • Sladké potešenie od MARIA SOLTÉS Chokolaterie

Kedy prebehne žrebovanie?

Výhercov vyberieme 17. februára 2020 po predstavení ADAMOVE JABLKÁ na Malej scéne ŠDKE. Ak na toto predstavenie nestihnete prísť, nebojte sa - žrebovanie budeme naživo vysielať aj na Facebooku a v prípade vašej výhry vás budeme kontaktovať. Držíme palce!

Dôležité upozornenie:

Vhodením súťažného lístka do urny vyjadrujete súhlas so spracovaním vašich osobných údajov (e-mailovej adresy, mena a priezviska a telefonického kontaktu) v zmysle Všeobecného nariadenia EÚ o ochrane osobných údajov (GDPR). Štátne divadlo Košice bude s vašimi osobnými údajmi nakladať v zmysle spomínaného nariadenia, neposkytne ich žiadnym iným príjemcom a neuskutoční ich prenos do tretích krajín.

INFO NA STIAHNUTIE