Skočiť na hlavný obsah

Prví výhercovia Mesiaca knihy s divadlom známi

Populárny Mesiac knihy s divadlom pozná svojich prvých výhercov. Po 164. repríze inscenácie Tom, Dick a Harry ich v sobotu 9. marca vyžrebovali Táňa Poláková, Stano Pitoňák, MIchal Soltész a Peter Cibula. Prvé štyri knihy od partnera súťaže, siete kníhkupectiev Panta Rhei, získavajú Michal Horeličan, Alžbeta Kopčova, Filip Vrábeľ a Veronika Tokarčíková.

Mesiac knihy s divadlom stále pokračuje. Stačí ak do nedele 31. marca navštívite niektoré z predstavení Štátneho divadla Košice. Okrem príjemne stráveného večera môžete získať aj zaujímavé ceny v podobe knižných cien od kníhkupectva Panta Rhei. Nezabudnite po predstavení napísať na súťažný lístok meno a priezvisko, telefónne číslo a e-mail, pripojiť k nemu vstupenku a vhodiť ho do urny v Historickej budove, alebo na Malej scéne ŠDKE. Možno sa práve na vás usmeje začiatkom apríla šťastie pri žrebovaní výhercov.

Dôležité upozornenie:

Vhodením súťažného lístka do urny vyjadrujete súhlas so spracovaním vašich osobných údajov (e-mailovej adresy, mena a priezviska a telefonického kontaktu) v zmysle Všeobecného nariadenia EÚ o ochrane osobných údajov (GDPR). Štátne divadlo Košice bude s vašimi osobnými údajmi nakladať v zmysle spomínaného nariadenia, neposkytne ich žiadnym iným príjemcom a neuskutoční ich prenos do tretích krajín.