Skočiť na hlavný obsah

december 2020

Po Ut Str Štv Pia So Ne
30
1
2
3
4
5
6
 
Činohra Kamil Žiška: SÁRA SALKHÁZI 19:00
 
Opera Gaetano Donizetti: ROBERTO DEVEREUX 19:00
 
Činohra Georges Feydeau: CHROBÁK V HLAVE 19:00
 
Balet Peter Iľjič Čajkovskij: LUSKÁČIK 11:00
 
Činohra Ray Cooney, Michael Cooney: TOM, DICK A HARRY 19:00
 
Balet Peter Iľjič Čajkovskij: LUSKÁČIK 11:00
 
Balet Peter Iľjič Čajkovskij: LUSKÁČIK 19:00
 
Činohra Roland Schimmelpfennig: ČIERNA VODA 19:00
 
Balet Peter Iľjič Čajkovskij: LUSKÁČIK 19:00
 
Činohra Hana Naglik: JURGOVA HANA 19:00
 
Činohra Ľubomír Feldek: TRI PRASIATKA A VLK ÚŽERNÍK 16:00
 
7
8
9
10
11
12
13
Balet Ondrej Šoth: MILADA HORÁKOVÁ 19:00
 
Balet Ondrej Šoth: MILADA HORÁKOVÁ 11:00
 
Činohra Ray Cooney, Michael Cooney: TOM, DICK A HARRY 11:00
 
Činohra Karol Horák, Michal Ditte, Michal Baláž: BORODÁČ alebo Tri sestry 19:00
 
Činohra Karol Horák, Michal Ditte, Michal Baláž: BORODÁČ alebo Tri sestry 11:00
 
Balet Georges Bizet, Rodion Ščedrin, Deep Forest: CARMEN 19:00
 
Balet Georges Bizet, Rodion Ščedrin, Deep Forest: CARMEN 11:00
 
Činohra Elaine Murphy: MOJE BABY 19:00
 
Činohra Arnošt Goldflam: DOMA U HITLEROVCOV: HISTORKY Z KUCHYNE 19:00
 
Činohra Miro Gavran: VŠETKO O MUŽOCH 19:00
 
14
15
16
17
18
19
20
Balet Giorgio Madia: ČARODEJNÍK Z KRAJINY OZ 11:00
 
Balet Giorgio Madia: ČARODEJNÍK Z KRAJINY OZ 19:00
 
Opera Giuseppe Verdi: OTELLO 19:00
 
Činohra Adriana Krúpová: ZOZNAMKA 19:00
 
Činohra Adriana Krúpová: ZOZNAMKA 11:00
 
Balet Ondrej Šoth, Zuzana Mistríková: RODNÁ ZEM 19:00
 
Balet Ondrej Šoth, Zuzana Mistríková: RODNÁ ZEM 11:00
 
Činohra Joël Pommerat: ZNOVUZJEDNOTENIE KÓREÍ (LA RÉUNIFICATION DES DEUX CORÉES) 19:00
 
Opera Vianočný koncert 19:00 PREMIÉRA !
 
Činohra Katarzyna Gärtnerová, Ernest Bryll: NA SKLE MAĽOVANÉ 19:00
 
Činohra Anders Thomas Jensen: ADAMOVE JABLKÁ 19:00
 
Opera Vianočný koncert 19:00
 
Činohra Bernard Shaw: PYGMALION 16:00
 
21
22
23
24
25
26
27
Činohra Bernard Shaw: PYGMALION 11:00
 
Činohra Ladislav Stroupežnický: NAŠI furianti 19:00
 
Balet Ondrej Šoth, Zuzana Mistríková: DENNÍK ANNY FRANKOVEJ 19:00
 
Balet Ondrej Šoth, Zuzana Mistríková: DENNÍK ANNY FRANKOVEJ 11:00
 
Balet Peter Iľjič Čajkovskij: LUSKÁČIK 16:00
 
Činohra Jean B. P. Molière: ŠKOLA ŽIEN 19:00
 
28
29
30
31
1
2
3
Balet Peter Iľjič Čajkovskij: LUSKÁČIK 19:00
 
Činohra Ray Cooney, Michael Cooney: TOM, DICK A HARRY 19:00
 
Balet Ondrej Šoth: MILADA HORÁKOVÁ 19:00
 
Činohra Roland Schimmelpfennig: ČIERNA VODA 19:00
 
Činohra Georges Feydeau: CHROBÁK V HLAVE 16:00