Skočiť na hlavný obsah

október 2020

Po Ut Str Štv Pia So Ne
28
29
30
1
2
3
4
 
 
 
Balet Peter Iľjič Čajkovskij: LABUTIE JAZERO 19:00
 
Činohra Joël Pommerat: ZNOVUZJEDNOTENIE KÓREÍ (LA RÉUNIFICATION DES DEUX CORÉES) 19:00
 
Opera Giuseppe Verdi: LA TRAVIATA 19:00
 
Činohra Bernard Shaw: PYGMALION 19:00
 
5
6
7
8
9
10
11
Bez šepkára Košická Talkshow Milana Kolcuna 17:00
 
Bez šepkára Košická Talkshow Milana Kolcuna 19:30
 
Činohra Arnošt Goldflam: DOMA U HITLEROVCOV: HISTORKY Z KUCHYNE 19:00
 
Balet Ondrej Šoth, Zuzana Mistríková: JÁNOŠÍK 19:00
 
Balet Ondrej Šoth, Zuzana Mistríková: JÁNOŠÍK 11:00
 
Činohra Kamil Žiška: SÁRA SALKHÁZI 19:00
 
Opera Wolfgang Amadeus Mozart: DON GIOVANNI 19:00
 
Činohra Georges Feydeau: CHROBÁK V HLAVE 19:00
 
Balet Ondrej Šoth: MILADA HORÁKOVÁ 19:00
 
Činohra Georges Feydeau: CHROBÁK V HLAVE 11:00
 
Opera Johann Strauss: NETOPIER (DIE FLEDERMAUS) 19:00
 
Činohra Hana Naglik: JURGOVA HANA 19:00
 
Činohra Miro Gavran: VŠETKO O MUŽOCH 19:00
 
Opera Emmerich Kálmán: GRÓFKA MARICA 16:00
 
12
13
14
15
16
17
18
Činohra Jean B. P. Molière: ŠKOLA ŽIEN 19:00
 
Činohra Elaine Murphy: MOJE BABY 19:00
 
Činohra Ladislav Stroupežnický: NAŠI furianti 19:00
 
Činohra Bernard Shaw: PYGMALION 19:00
 
Činohra Elaine Murphy: MOJE BABY 19:00
 
Opera Ludwig van Beethoven: FIDELIO 19:00
 
Činohra Anders Thomas Jensen: ADAMOVE JABLKÁ 19:00
 
Činohra Ľubomír Feldek: TRI PRASIATKA A VLK ÚŽERNÍK 16:00
 
19
20
21
22
23
24
25
Činohra Ľubomír Feldek: TRI PRASIATKA A VLK ÚŽERNÍK 10:00
 
Činohra Ray Cooney, Michael Cooney: TOM, DICK A HARRY 19:00
 
Činohra Ray Cooney, Michael Cooney: TOM, DICK A HARRY 11:00
 
Činohra Adriana Krúpová: ZOZNAMKA 19:00
 
Balet Ondrej Šoth: RUDOLF NUREJEV 19:00 PREMIÉRA !
 
Činohra Jean B. P. Molière: ŠKOLA ŽIEN 19:00
 
Balet Ondrej Šoth: RUDOLF NUREJEV 19:00
 
Hosť Dvořák - Hudba života 16:00
 
26
27
28
29
30
31
1
Činohra Katarzyna Gärtnerová, Ernest Bryll: NA SKLE MAĽOVANÉ 19:00
 
Činohra Karol Horák, Michal Ditte, Michal Baláž: BORODÁČ alebo Tri sestry 19:00
 
Balet Ondrej Šoth, Zuzana Mistríková: DENNÍK ANNY FRANKOVEJ 19:00
 
Činohra Karol Horák, Michal Ditte, Michal Baláž: BORODÁČ alebo Tri sestry 11:00
 
Opera Giuseppe Verdi: NABUCCO 19:00
 
Činohra Hana Naglik: JURGOVA HANA 19:00
 
Balet Ondrej Šoth: RUDOLF NUREJEV 19:00
 
Opera Giuseppe Verdi: OTELLO 19:00
 
Činohra Kamil Žiška: SÁRA SALKHÁZI 19:00