Skočiť na hlavný obsah

december 2019

Po Ut Str Štv Pia So Ne
25
26
27
28
29
30
1
 
 
 
 
 
 
Činohra Kamil Žiška: SÁRA SALKHÁZI 19:00
 
2
3
4
5
6
7
8
Balet Giorgio Madia: ČARODEJNÍK Z KRAJINY OZ 10:00
 
Činohra Georges Feydeau: CHROBÁK V HLAVE 19:00
 
Činohra Georges Feydeau: CHROBÁK V HLAVE 10:00
 
Činohra Martin Čičvák: URNA NA PRÁZDNOM JAVISKU 19:00
 
Činohra Line Knutzon: REMESELNÍCI (HÅNDVӔRKERNE) 19:00
 
Činohra Line Knutzon: REMESELNÍCI (HÅNDVӔRKERNE) 10:30
 
Opera Giuseppe Verdi: NABUCCO 19:00
 
Opera Giuseppe Verdi: LA TRAVIATA 19:00
 
Činohra Arnošt Goldflam: DOMA U HITLEROVCOV: HISTORKY Z KUCHYNE 19:00
 
Činohra Ľubomír Feldek: TRI PRASIATKA A VLK ÚŽERNÍK 16:00
 
Balet Giorgio Madia: ČARODEJNÍK Z KRAJINY OZ 16:00
 
9
10
11
12
13
14
15
Balet Giorgio Madia: ČARODEJNÍK Z KRAJINY OZ 10:00
 
Činohra Bernard Shaw: PYGMALION 19:00
 
Činohra Bernard Shaw: PYGMALION 10:00
 
Opera Wolfgang Amadeus Mozart: DON GIOVANNI 19:00
 
Činohra Katarzyna Gärtnerová, Ernest Bryll: NA SKLE MAĽOVANÉ 19:00
 
Činohra Adriana Krúpová: EŠTE SA TO DÁ ZACHRÁNIŤ 19:00
 
Činohra Miro Gavran: VŠETKO O MUŽOCH 19:00
 
Balet Ondrej Šoth, Zuzana Mistríková: DENNÍK ANNY FRANKOVEJ 19:00
 
16
17
18
19
20
21
22
Opera Johann Strauss: NETOPIER (DIE FLEDERMAUS) 19:00
 
Balet Peter Iľjič Čajkovskij: LUSKÁČIK 10:30
 
Bez šepkára Košická Talkshow Milana Kolcuna 17:00
 
Činohra Ladislav Stroupežnický: NAŠI furianti 19:00
 
Bez šepkára Košická Talkshow Milana Kolcuna 19:30
 
Balet Peter Iľjič Čajkovskij: LUSKÁČIK 10:30
 
Opera Emmerich Kálmán: GRÓFKA MARICA 19:00
 
Činohra Elaine Murphy: MOJE BABY 19:00
 
Balet Peter Iľjič Čajkovskij: LUSKÁČIK 10:30
 
Činohra Ray Cooney, Michael Cooney: TOM, DICK A HARRY 19:00
 
Balet Peter Iľjič Čajkovskij: LUSKÁČIK 10:30
 
Opera Camille Saint-Saëns: SAMSON A DALILA (SAMSON ET DALILA) 19:00
 
Balet Peter Iľjič Čajkovskij: LUSKÁČIK 16:00
 
Balet Peter Iľjič Čajkovskij: LABUTIE JAZERO 16:00
 
23
24
25
26
27
28
29
Činohra Joël Pommerat: ZNOVUZJEDNOTENIE KÓREÍ (LA RÉUNIFICATION DES DEUX CORÉES) 19:00
 
Činohra Anders Thomas Jensen: ADAMOVE JABLKÁ 19:00
 
Opera Giuseppe Verdi: OTELLO 19:00
 
Balet Ondrej Šoth, Zuzana Mistríková: RODNÁ ZEM 19:00
 
Činohra Kamil Žiška: SÁRA SALKHÁZI 19:00
 
30
31
1
2
3
4
5
Činohra Friedrich Schiller: MÁRIA STUARTOVÁ 19:00
 
Opera Emmerich Kálmán: ČARDÁŠOVÁ PRINCEZNÁ 16:00