Skočiť na hlavný obsah

marec 2019

Po Ut Str Štv Pia So Ne
25
26
27
28
1
2
3
 
 
 
 
Činohra Georges Feydeau: CHROBÁK V HLAVE 19:00
 
Balet Ondrej Šoth: CHARLIE CHAPLIN 19:00
 
Činohra Arnošt Goldflam: DOMA U HITLEROVCOV: HISTORKY Z KUCHYNE 19:00
 
Činohra Ladislav Stroupežnický: NAŠI furianti 19:00
 
4
5
6
7
8
9
10
Činohra Martin Čičvák: URNA NA PRÁZDNOM JAVISKU 19:00
 
Činohra Elaine Murphy: MOJE BABY 19:00
 
Činohra Miro Gavran: VŠETKO O MUŽOCH 19:00
 
Opera Jacques Offenbach HOFFMANNOVE POVIEDKY 19:00
 
Balet Ondrej Šoth, Zuzana Mistríková: RODNÁ ZEM 19:00
 
Činohra Jean B. P. Molière: ŠKOLA ŽIEN 19:00
 
Činohra Ray Cooney, Michael Cooney: TOM, DICK A HARRY 19:00
 
Činohra Ľubomír Feldek: TRI PRASIATKA A VLK ÚŽERNÍK 16:00
 
11
12
13
14
15
16
17
Činohra Ľubomír Feldek: TRI PRASIATKA A VLK ÚŽERNÍK 10:00
 
Opera Giuseppe Verdi: OTELLO 19:00
 
Činohra Miro Gavran: VŠETKO O MUŽOCH 19:00
 
Balet Ondrej Šoth: M. R. ŠTEFÁNIK 19:00
 
Balet Ondrej Šoth: M. R. ŠTEFÁNIK 19:00 PREMIÉRA !
 
Balet Ondrej Šoth: M. R. ŠTEFÁNIK 19:00
 
Činohra Astrid Lindgrenová: RONJA, DCÉRA LÚPEŽNÍKA 16:00
 
18
19
20
21
22
23
24
Činohra Astrid Lindgrenová: RONJA, DCÉRA LÚPEŽNÍKA 10:00
 
Opera Emmerich Kálmán: ČARDÁŠOVÁ PRINCEZNÁ 19:00
 
Opera Emmerich Kálmán: ČARDÁŠOVÁ PRINCEZNÁ 10:30
 
Balet Ondrej Šoth: M. R. ŠTEFÁNIK 19:00
 
Balet Kirill Simonov, Lev N. Tolstoj, Rodion Ščedrin: ANNA KARENINA 19:00
 
Činohra Jakub Nvota: AKO BONNIE A CLYDE 19:00
 
Opera Johann Strauss: NETOPIER (DIE FLEDERMAUS) 19:00
 
Činohra Line Knutzon: REMESELNÍCI (HÅNDVӔRKERNE) 19:00
 
Činohra Alberto Moravia: RIMANKA 10:00
 
Opera Wolfgang Amadeus Mozart: DON GIOVANNI 19:00
 
Činohra Adriana Krúpová: EŠTE SA TO DÁ ZACHRÁNIŤ 19:00
 
Balet Peter Iľjič Čajkovskij: LABUTIE JAZERO 19:00
 
Činohra Martin Čičvák: URNA NA PRÁZDNOM JAVISKU 19:00
 
Činohra Joël Pommerat: ZNOVUZJEDNOTENIE KÓREÍ 19:00
 
25
26
27
28
29
30
31
Činohra Elaine Murphy: MOJE BABY 19:00
 
Činohra Katarzyna Gärtnerová, Ernest Bryll: NA SKLE MAĽOVANÉ 19:00
 
Opera Giuseppe Verdi: FALSTAFF 19:00
 
Činohra Astrid Lindgrenová: RONJA, DCÉRA LÚPEŽNÍKA 10:30
 
Opera Giacomo Puccini: BOHÉMA 19:00
 
Činohra Kamil Žiška: SÁRA SALKHÁZI 19:00
 
Balet Ludwig Minkus: BAJADÉRA 19:00
 
Činohra Jean B. P. Molière: ŠKOLA ŽIEN 19:00