Skočiť na hlavný obsah

december 2018

Po Ut Str Štv Pia So Ne
26
27
28
29
30
1
2
 
 
 
 
 
Balet Ondrej Šoth, Zuzana Mistríková: RODNÁ ZEM 19:00
 
Činohra Adriana Krúpová: EŠTE SA TO DÁ ZACHRÁNIŤ 19:00
 
3
4
5
6
7
8
9
Balet Ondrej Šoth, Zuzana Mistríková: DENNÍK ANNY FRANKOVEJ 19:00
 
Činohra Ladislav Stroupežnický: NAŠI furianti 10:00
 
Činohra Ladislav Stroupežnický: NAŠI furianti 19:00
 
Opera Johann Strauss ml. : NOC V BENÁTKACH 19:00
 
Opera Johann Strauss ml. : NOC V BENÁTKACH 10:00
 
Balet Ondrej Šoth, Zuzana Mistríková: RODNÁ ZEM 19:00
 
Činohra Jakub Nvota: AKO BONNIE A CLYDE 19:00
 
Činohra Ray Cooney, Michael Cooney: TOM, DICK A HARRY 19:00
 
Balet William Shakespeare, Ondrej Šoth, Zuzana Mistríková: HAMLET 19:00
 
Činohra Katarzyna Gärtnerová, Ernest Bryll: NA SKLE MAĽOVANÉ 19:00
 
Opera Wolfgang Amadeus Mozart: DON GIOVANNI 19:00
 
10
11
12
13
14
15
16
Činohra Alberto Moravia: RIMANKA 19:00
 
Činohra Alberto Moravia: RIMANKA 10:00
 
Opera Giacomo Puccini: BOHÉMA 19:00
 
Činohra Florian Zeller: OTEC 19:00
 
Balet Peter Iľjič Čajkovskij: SPIACA KRÁSAVICA 19:00
 
Činohra Eric-Emmanuel Schmitt: VOĽNOMYŠLIENKAR 19:00
 
Činohra Elaine Murphy: MOJE BABY 19:00
 
Činohra Miro Gavran: VŠETKO O MUŽOCH 19:00
 
Balet Ondrej Šoth, Zuzana Mistríková: DENNÍK ANNY FRANKOVEJ 19:00
 
17
18
19
20
21
22
23
Činohra Anton P. Čechov: UJO VÁŇA 10:00
 
Činohra Anton P. Čechov: UJO VÁŇA 19:00
 
Činohra Joël Pommerat: ZNOVUZJEDNOTENIE KÓREÍ 19:00
 
Balet Peter Iľjič Čajkovskij: LUSKÁČIK 19:00
 
Balet Peter Iľjič Čajkovskij: LUSKÁČIK 10:00
 
Opera Georges Bizet: CARMEN 19:00
 
Balet Peter Iľjič Čajkovskij: LUSKÁČIK 11:30
 
Činohra Line Knutzon: REMESELNÍCI (HÅNDVӔRKERNE) 19:00
 
Balet Peter Iľjič Čajkovskij: LUSKÁČIK 11:00
 
Opera Giuseppe Verdi: NABUCCO 19:00
 
Činohra Kamil Žiška: SÁRA SALKHÁZI 19:00
 
Balet Peter Iľjič Čajkovskij: LUSKÁČIK 16:00
 
24
25
26
27
28
29
30
Činohra Astrid Lindgrenová: RONJA, DCÉRA LÚPEŽNÍKA 16:00
 
Balet Peter Iľjič Čajkovskij: LUSKÁČIK 16:00
 
Činohra Arnošt Goldflam: DOMA U HITLEROVCOV: HISTORKY Z KUCHYNE 19:00
 
Opera Johann Strauss: NETOPIER (DIE FLEDERMAUS) 19:00
 
Činohra Terry Pratchett, Stephen Briggs: MAŠKARÁDA 19:00
 
31
1
2
3
4
5
6
Balet Ondrej Šoth, Zuzana Mistríková: RODNÁ ZEM 16:00