Skočiť na hlavný obsah

január 2018

Po Ut Str Štv Pia So Ne
1
2
3
4
5
6
7
Činohra Arnošt Goldflam: DOMA U HITLEROVCOV: HISTORKY Z KUCHYNE 19:00
 
8
9
10
11
12
13
14
Činohra Georges Feydeau: CHROBÁK V HLAVE 19:00
 
Balet Ondrej Šoth, Václav Janeček, Zuzana Mistríková: NOČNÁ SKÚŠKA - PRÍPRAVA NA MUZIKÁL 19:00
 
Činohra Alberto Moravia: RIMANKA 19:00
 
Bez šepkára Košická Talkshow Milana Kolcuna 17:00
 
Činohra Anton P. Čechov: UJO VÁŇA 19:00
 
Bez šepkára Košická Talkshow Milana Kolcuna 19:30
 
Činohra Anton P. Čechov: UJO VÁŇA 10:30
 
Opera Novoročný galakoncert Evy Urbanovej 19:00 PREMIÉRA !
 
Činohra Eric-Emmanuel Schmitt: VOĽNOMYŠLIENKAR 19:00
 
Opera Novoročný galakoncert Evy Urbanovej 19:00
 
Balet Ondrej Šoth, Adrián Harvan: DOKTOR JAJBOLÍ 16:00
 
Činohra Katarzyna Gärtnerová, Ernest Bryll: NA SKLE MAĽOVANÉ 19:00
 
15
16
17
18
19
20
21
Balet Ondrej Šoth, Adrián Harvan: DOKTOR JAJBOLÍ 10:00
 
Hosť Škriepky na korze 19:00
 
Hosť Škriepky na korze 10:00
 
Opera Johann Strauss ml. : NOC V BENÁTKACH 19:00
 
Balet William Shakespeare, Ondrej Šoth, Zuzana Mistríková: HAMLET 19:00
 
Činohra Adriana Krúpová: EŠTE SA TO DÁ ZACHRÁNIŤ 19:00 PREMIÉRA !
 
Opera Giuseppe Verdi: FALSTAFF 19:00
 
Činohra Adriana Krúpová: EŠTE SA TO DÁ ZACHRÁNIŤ 19:00
 
Opera Giuseppe Verdi: NABUCCO 19:00
 
Činohra Astrid Lindgrenová: RONJA, DCÉRA LÚPEŽNÍKA 16:00
 
Balet Ondrej Šoth, Zuzana Mistríková: DENNÍK ANNY FRANKOVEJ 19:00
 
22
23
24
25
26
27
28
Činohra Astrid Lindgrenová: RONJA, DCÉRA LÚPEŽNÍKA 10:00
 
Balet Ondrej Šoth, Zuzana Mistríková: DENNÍK ANNY FRANKOVEJ 19:00
 
Činohra Jakub Nvota: AKO BONNIE A CLYDE 19:00
 
Balet Ludwig Minkus: BAJADÉRA 19:00
 
Činohra Adriana Krúpová: EŠTE SA TO DÁ ZACHRÁNIŤ 19:00
 
Činohra Ray Cooney, Michael Cooney: TOM, DICK A HARRY 19:00
 
Činohra Ray Cooney, Michael Cooney: TOM, DICK A HARRY 10:00
 
Opera Giuseppe Verdi: TRUBADÚR 19:00
 
Opera Giuseppe Verdi: LA TRAVIATA 19:00
 
Činohra Terry Pratchett, Stephen Briggs: MAŠKARÁDA 16:00
 
Činohra Elaine Murphy: MOJE BABY 19:00
 
29
30
31
1
2
3
4
Činohra Terry Pratchett, Stephen Briggs: MAŠKARÁDA 10:00
 
Balet Peter Iľjič Čajkovskij: SPIACA KRÁSAVICA 19:00
 
Opera Giuseppe Verdi: RIGOLETTO 19:00
 
Činohra Florian Zeller: OTEC 19:00
 
Opera Emmerich Kálmán: GRÓFKA MARICA 19:00