Skočiť na hlavný obsah

november 2017

Po Ut Str Štv Pia So Ne
30
31
1
2
3
4
5
 
 
Balet William Shakespeare, Ondrej Šoth, Zuzana Mistríková: HAMLET 19:00
 
Činohra Arnošt Goldflam: DOMA U HITLEROVCOV: HISTORKY Z KUCHYNE 19:00
 
Opera Giuseppe Verdi: FALSTAFF 19:00
 
Činohra Terry Pratchett, Stephen Briggs: MAŠKARÁDA 19:00
 
Opera Giuseppe Verdi: TRUBADÚR 19:00
 
6
7
8
9
10
11
12
Činohra Zoltán Egressy: NEHODA 19:00
 
Činohra Florian Zeller: OTEC 19:00
 
Činohra Eric-Emmanuel Schmitt: VOĽNOMYŠLIENKAR 19:00
 
Opera Emmerich Kálmán: GRÓFKA MARICA 19:00
 
Opera Emmerich Kálmán: GRÓFKA MARICA 10:00
 
Opera Giuseppe Verdi: NABUCCO 19:00
 
Balet Peter Iľjič Čajkovskij: SPIACA KRÁSAVICA 19:00
 
Činohra Jakub Nvota: AKO BONNIE A CLYDE 19:00
 
13
14
15
16
17
18
19
Opera Richard Wagner: VÍLY 19:00
 
Činohra Anton P. Čechov: UJO VÁŇA 19:00
 
Činohra Anton P. Čechov: UJO VÁŇA 19:00
 
Balet Ondrej Šoth, Zuzana Mistríková: DENNÍK ANNY FRANKOVEJ 19:00
 
20
21
22
23
24
25
26
Opera Georges Bizet: CARMEN - výchovný koncert 10:00
 
Opera Georges Bizet: CARMEN - výchovný koncert 12:00
 
Činohra Astrid Lindgrenová: RONJA, DCÉRA LÚPEŽNÍKA 19:00
 
Opera Georges Bizet: CARMEN - výchovný koncert 10:00
 
Opera Georges Bizet: CARMEN - výchovný koncert 12:00
 
Činohra Adriana Krúpová: ZOZNAMKA 19:00
 
Balet Aram Iľjič Chačaturjan: SPARTAKUS 19:00
 
Opera Sergej Prokofjev: PETER A VLK - výchovný koncert 12:00
 
Bez šepkára 17:00
 
Činohra Anton P. Čechov: UJO VÁŇA 19:00
 
Bez šepkára 19:30
 
Opera Sergej Prokofjev: PETER A VLK - výchovný koncert 10:30
 
Opera Sergej Prokofjev: PETER A VLK - výchovný koncert 12:00
 
Činohra Alberto Moravia: RIMANKA 19:00
 
Opera Sergej Prokofjev: PETER A VLK - výchovný koncert 10:30
 
Opera Sergej Prokofjev: PETER A VLK - výchovný koncert 12:00
 
Balet Ludwig Minkus: BAJADÉRA 19:00
 
Opera Johann Strauss ml. : NOC V BENÁTKACH 19:00
 
27
28
29
30
1
2
3
Opera Giuseppe Verdi: LA TRAVIATA 19:00
 
Činohra Katarzyna Gärtnerová, Ernest Bryll: NA SKLE MAĽOVANÉ 19:00
 
Činohra Anton P. Čechov: UJO VÁŇA 19:00
 
Činohra Anton P. Čechov: UJO VÁŇA 10:30
 
Balet Kirill Simonov, Lev N. Tolstoj, Rodion Ščedrin: ANNA KARENINA 19:00