Skočiť na hlavný obsah

Posledný týždeň adventu bude rozprávkový

Rozprávkový posledný týždeň adventu pripravuje pre všetkých, veľkých aj malých, Štátne divadlo Košice. Hoci sa nemôžeme stretnúť naživo, čakanie na najkrajšie sviatky roka Vám spríjemnime priamo u Vás doma.

Od pondelka 20. decembra do štvrtka 23. decembra vždy o 10:00 odvysielame na našom Facebooku a Youtube kanáli štvordielnu hovoreno-hranú rozprávku LOCKO. Pripravili ju pre Vás herci našej činohry. Námet Antona Korenčiho do scenára spracoval Andrej Palko, ktorý bol aj režisérom. Príbeh malého chlapca Locka z dnešných čias Vám prerozprávajú Andrej Palko, Tomáš Diro, Matej Marušin, Jakub Kuka, Martin Stolár a Berry, ukáže Vám ho František Balog.

Ani v tomto roku nebude chýbať LUSKÁČIK, baletný rozprávkový príbeh, ktorý neodmysliteľne patrí k vianočnému obdobiu v divadlách na celom svete. Odvážna Klára, Luskáčik a ďalšie rozprávkové bytosti ožijú tiež u Vás doma. Stream úspešnej baletnej inscenácie pripravujeme na stredu 22. decembra o 18:00. Sledujte nás, link na sledovanie záznamu prinesieme už čoskoro.

LOCKO 1. časť - POZERAJ NA YOUTUBE

LOCKO 2. časť - POZERAJ NA YOUTUBE

LOCKO 3. časť - POZERAJ NA YOUTUBE

LOCKO 4. časť - POZERAJ NA YOUTUBE