Skočiť na hlavný obsah

OTVÁRAME! Tešíme sa na vás 18. januára

Milí naši diváci, tešíme sa spolu s vami, že sa opäť po dlhej dobe stretneme naživo vo vašom Štátnom divadle Košice. Po poldruha mesiaca trvajúcej prestávke sa v utorok 18. januára Večerom ľudového tanca v Historickej budove ŠDKE pre Vás, našich divákov, opäť otvoria naše brány.

Milí naši diváci, tešíme sa spolu, že  sa s vami opäť po dlej dobe stretne naživo vo vašom Štátnom divadle Košice. Po poldruha mesiaca trvajúcej prestávke sa v utorok 18. januára Večerom ľudového tanca v Historickej budove ŠDKE pre Vás, našich divákov, opäť otvoria naše brány.

Na základe rozhodnutia vlády o uvoľnení protipandemických opatrení a vyhlášky úradu verejného zdravotníctva využívame možnosť  umožniť vstup divákov v režime OP (očkovaní a prekonaní) v počte 50 percent kapacity hľadiska Historickej budovy  aj Malej scény ŠDKE.

V januárovom programe vám okrem inscenácií z repertoáru opery, baletu a činohry prinesieme aj otvorené skúšky dvoch pripravovaných premiér – opery Giacoma Pucciniho Tosca a autorskej baletnej inscenácie Ondreja Šotha a Andreja Petroviča Orbis Pictus.  V závere mesiaca sa môžete tešiť aj na Operný recitál sólistov Opery ŠDKE. Bližšie informácie o týchto novinkách prinesieme už čoskoro.

Pozrite si našu januárovú ponuku a vyberte si to svoje predstavenie. Tešíme sa na Vás a na to, že sa opäť stretneme naživo. Vstupenky nájdete na portáli navstevnik.sk alebo v našej dennej pokladni, ktorá je otvorená v pracovných dňoch od 9:00 do 12:30 a od 13:00 do 17:30. Ale aj hodinu pred každým predstavením vo večerných pokladniach.