Skočiť na hlavný obsah

OTVÁRAJTE OKIENKA NÁŠHO ADVENTNÉHO KALENDÁRA A VYHRAJTE!

Doprajte si príjemné adventné obdobie, zabavte sa pri tipovaní odpovedí na špeciálne divadelné otázky a nájdite už od stredy 1. decembra v jednom z dvadsiatich štyroch okienok DIVADELNÉHO ADVENTNÉHO KALENDÁRA zaujímavú cenu, ktorá sa možno stane aj pekným vianočným darčekom pre niekoho z Vás alebo Vašich blízkych.

Štátne divadlo Košice v spolupráci so svojimi partnermi pripravilo pre všetkých svojich priaznivcov DIVADELNÝ ADVENT 2022. Chceme aj takouto formou poďakovať všetkým Vám, ktorí nám zachovávate svoju priazeň.  A možno Vám priniesť aj trochu zábavy a radosti.

Od 1. do 24. decembra zverejníme na FB profile Štátneho divadla Košice vždy jedno okienko nášho adventného kalendára, v ktorom sa bude ukrývať jedna z cien a samozrejme aj súťažná otázka. Vaša úloha bude jednoduchá  – tipnete si správnu odpoveď do komentára pod FB postom. Ak bude Váš tip najbližšie k správnej odpovedi, cena v okienku kalendára bude Vaša.

Sledujte nás na facebooku! Ešte kým otvoríme prvé okienko a dozviete sa aj to, o aké zaujímavé ceny hráte a ktorí partneri Vás spolu s divadlom potešia ešte pred Vianocami.