Skočiť na hlavný obsah

Oslávte Mesiac knihy s divadlom a vyhrajte!

Aj v tomto roku môžete osláviť Mesiac knihy spolu so Štátnym divadlom Košice. Stačí ak od utorka 1. marca do štvrtka 31. marca  navštívite niektoré z predstavení Štátneho divadla Košice. Okrem príjemne stráveného večera môžete získať aj zaujímavé knižné ceny od kníhkupectva Panta Rhei.

Nezabudnite po predstavení napísať na zadnú stranu Vašej vstupenky meno a priezvisko, telefónne číslo a e-mail a vhodiť ju do urny v Historickej budove ŠDKE, alebo na Malej scéne ŠDKE. Ak máte vstupenku len v elektronickej podobe, pošlite ju spolu s kontaktnými údajmi na mail sutaz@sdke.sk. Výhercov budeme žrebovať 6. marca po premiére rozprávky Harún a more príbehov, 13. marca po premiéru divadelného projektu Už stačí / Ich habe genug, 19. marca po rozprávke Harún a more príbehov a 31. marca po koncerte Balet gala. Zapojte sa a možno sa práve na vás usmeje šťastie.

Dôležité upozornenie:

Vhodením súťažného lístka do urny vyjadrujete súhlas so spracovaním vašich osobných údajov (e-mailovej adresy, mena a priezviska a telefonického kontaktu) v zmysle Všeobecného nariadenia EÚ o ochrane osobných údajov (GDPR). Štátne divadlo Košice bude s vašimi osobnými údajmi nakladať v zmysle spomínaného nariadenia, neposkytne ich žiadnym iným príjemcom a neuskutoční ich prenos do tretích krajín.