Skočiť na hlavný obsah

Deti, nenuďte sa a ukážte svoj talent!

Milé naše divadelné deti! Hľadáte zábavu na doma v časoch „karantény“? Máte chuť ukázať svoj talent a zahnať nudu? Aj pre vás pripravilo vaše Štátne divadlo Košice zábavnú súťaž na dni, počas ktorých vás aj nás koronavírus zavrel doma medzi štyrmi stenami. NAMAĽUJTE, ZAHRAJTE, ZASPIEVAJTE ALEBO ZATANCUJTE DIVADLO. A ste v hre nielen o pekné divadelné ceny, ale aj o príležitosť ukázať sa počas DŇA OTVORENÝCH DVERÍ, ktorí pre vás aj v tomto roku pripravujeme pri príležitosti osláv Medzinárodného dňa detí.

Kto sa môže zapojiť?

  • Predškoláci a žiaci základných škôl

Ako sa môžete zapojiť?

Nakreslite pekný obrázok na tému divadlo alebo nahrajte video, na ktorom ukážete svoj herecký, spevácky či tanečný talent:

  • obrázky nám pošlite poštou na adresu Štátne divadlo Košice, Hlavná 58, 042 77 Košice alebo ich odfotografujte a vložte do správy, ktorú nám pošlete cez messenger na náš FB profile
  • videá vložte do správy, ktorú nám pošlete cez messenger na náš FB profil facebook.com/sdke.sk/ (nezabudnite do správy pripísať aj svoje meno a vek a telefonický kontakt na rodičov)
  • videá a fotografie obrázkov môžete posielať aj mailom na adresu: svjatoslav.dohovic@sdke.sk

Súťaž bude trvať, kým neskončia vaše aj naše nútené prázdniny a možno aj dlhšie.

Tie najlepšie obrázky a videá vyhodnotí po skončení súťaže divadelná porota. Z vašich obrázkov pripravíme výstavu, videá budeme priebežne prezentovať prostredníctvom Facebooku a Instagramu a najlepších hercov, spevákov a tanečníkov pozveme aj na dosky, ktoré znamenajú svet, do špeciálneho programu počas Dňa otvorených dverí.

Dôležité upozornenie:

Zaslaním obrázkov a videí vyjadrujú zákonní zástupcovia detí súhlas so spracovaním osobných údajov (mena, priezviska a veku dieťaťa, telefonického kontaktu) v zmysle Všeobecného nariadenia EÚ o ochrane osobných údajov (GDPR). Štátne divadlo Košice bude s týmito osobnými údajmi nakladať v zmysle spomínaného nariadenia, neposkytne ich žiadnym iným príjemcom a neuskutoční ich prenos do tretích krajín. Zapojením sa do súťaže zároveň zákonní zástupcovia detí vyjadrujú súhlas so zverejnením obrázkov a videí na webstránkach, FB profile a Instagrame Štátneho divadla Košice.