Skočiť na hlavný obsah

marec 2020

Po Ut Str Štv Pia So Ne
24
25
26
27
28
29
1
 
 
 
 
 
 
Balet Ondrej Šoth, Zuzana Mistríková: DENNÍK ANNY FRANKOVEJ 19:00
 
2
3
4
5
6
7
8
Balet Ondrej Šoth, Zuzana Mistríková: DENNÍK ANNY FRANKOVEJ 19:00
 
Opera Giuseppe Verdi: OTELLO 19:00
 
Činohra Bernard Shaw: PYGMALION 19:00
 
Činohra Václav Havel: List Gustávovi Husákovi 19:00
 
Balet Peter Iľjič Čajkovskij: LABUTIE JAZERO 19:00
 
Činohra Friedrich Schiller: MÁRIA STUARTOVÁ 19:00
 
Opera Giuseppe Verdi: FALSTAFF 16:00
 
Činohra Elaine Murphy: MOJE BABY 19:00
 
9
10
11
12
13
14
15
Balet Kirill Simonov, Lev N. Tolstoj, Rodion Ščedrin: ANNA KARENINA 19:00
 
Činohra Georges Feydeau: CHROBÁK V HLAVE 19:00
 
Činohra Georges Feydeau: CHROBÁK V HLAVE 10:00
 
Opera Emmerich Kálmán: GRÓFKA MARICA 19:00
 
Opera Emmerich Kálmán: GRÓFKA MARICA 10:00
 
Činohra Jean B. P. Molière: ŠKOLA ŽIEN 19:00
 
Činohra Miro Gavran: VŠETKO O MUŽOCH 19:00
 
Balet Giorgio Madia: ČARODEJNÍK Z KRAJINY OZ 16:00
 
16
17
18
19
20
21
22
Balet Giorgio Madia: ČARODEJNÍK Z KRAJINY OZ 10:00
 
Činohra Ladislav Stroupežnický: NAŠI furianti 19:00
 
Činohra Line Knutzon: REMESELNÍCI (HÅNDVӔRKERNE) 19:00
 
Činohra Line Knutzon: REMESELNÍCI (HÅNDVӔRKERNE) 10:00
 
Opera Camille Saint-Saëns: SAMSON A DALILA (SAMSON ET DALILA) 19:00
 
Balet William Shakespeare: ROMEO A JÚLIA 19:00
 
Činohra Hana Naglik: JURGOVA HANA 19:00
 
Činohra Adriana Krúpová: EŠTE SA TO DÁ ZACHRÁNIŤ 19:00
 
Opera Ludwig van Beethoven: FIDELIO 19:00
 
Činohra Joël Pommerat: ZNOVUZJEDNOTENIE KÓREÍ (LA RÉUNIFICATION DES DEUX CORÉES) 19:00
 
Činohra Ľubomír Feldek: TRI PRASIATKA A VLK ÚŽERNÍK 16:00
 
23
24
25
26
27
28
29
Činohra Ľubomír Feldek: TRI PRASIATKA A VLK ÚŽERNÍK 10:00
 
Činohra Martin Čičvák: URNA NA PRÁZDNOM JAVISKU 19:00
 
Činohra Katarzyna Gärtnerová, Ernest Bryll: NA SKLE MAĽOVANÉ 19:00
 
Činohra Anders Thomas Jensen: ADAMOVE JABLKÁ 19:00
 
Balet Ondrej Šoth: M. R. ŠTEFÁNIK 19:00
 
Činohra Ray Cooney, Michael Cooney: TOM, DICK A HARRY 19:00
 
Činohra Ray Cooney, Michael Cooney: TOM, DICK A HARRY 10:00
 
Činohra Kamil Žiška: SÁRA SALKHÁZI 19:00
 
Opera Giuseppe Verdi: LA TRAVIATA 19:00
 
Balet Ondrej Šoth: MILADA HORÁKOVÁ 19:00
 
30
31
1
2
3
4
5
Opera Wolfgang Amadeus Mozart: DON GIOVANNI 19:00