Skočiť na hlavný obsah

október 2018

Po Ut Str Štv Pia So Ne
1
2
3
4
5
6
7
Balet Michael Kocáb, Zuzana Mistríková, Ondrej Šoth: SÁNDOR MÁRAI 19:00
 
Činohra Katarzyna Gärtnerová, Ernest Bryll: NA SKLE MAĽOVANÉ 19:00
 
Opera Johann Strauss: NETOPIER (DIE FLEDERMAUS) 19:00
 
Opera Johann Strauss: NETOPIER (DIE FLEDERMAUS) 19:00 PREMIÉRA !
 
Činohra Miro Gavran: VŠETKO O MUŽOCH 19:00
 
Opera Johann Strauss: NETOPIER (DIE FLEDERMAUS) 19:00
 
Balet Ondrej Šoth, Zuzana Mistríková: DENNÍK ANNY FRANKOVEJ 19:00
 
8
9
10
11
12
13
14
Činohra Jakub Nvota: AKO BONNIE A CLYDE 19:00
 
Balet William Shakespeare, Ondrej Šoth, Zuzana Mistríková: HAMLET 19:00
 
Činohra Ray Cooney, Michael Cooney: TOM, DICK A HARRY 19:00
 
Opera Giuseppe Verdi: RIGOLETTO 19:00
 
Činohra Florian Zeller: OTEC 19:00
 
Balet Ludwig Minkus: BAJADÉRA 19:00
 
Činohra Adriana Krúpová: EŠTE SA TO DÁ ZACHRÁNIŤ 19:00
 
Činohra Georges Feydeau: CHROBÁK V HLAVE 19:00
 
Činohra Astrid Lindgrenová: RONJA, DCÉRA LÚPEŽNÍKA 16:00
 
15
16
17
18
19
20
21
Činohra Astrid Lindgrenová: RONJA, DCÉRA LÚPEŽNÍKA 10:00
 
Činohra Line Knutzon: REMESELNÍCI (HÅNDVӔRKERNE) 19:00
 
Bez šepkára Košická Talkshow Milana Kolcuna 17:00
 
Činohra Anton P. Čechov: UJO VÁŇA 19:00
 
Bez šepkára Košická Talkshow Milana Kolcuna 19:30
 
Balet Ondrej Šoth, Václav Janeček, Zuzana Mistríková: NOČNÁ SKÚŠKA - PRÍPRAVA NA MUZIKÁL 19:00
 
Činohra Eric-Emmanuel Schmitt: VOĽNOMYŠLIENKAR 19:00
 
Opera Koncert 19:00 PREMIÉRA !
 
Činohra Elaine Murphy: MOJE BABY 19:00
 
22
23
24
25
26
27
28
Balet Peter Iľjič Čajkovskij: LABUTIE JAZERO 19:00
 
Činohra Terry Pratchett, Stephen Briggs: MAŠKARÁDA 19:00
 
Činohra Alberto Moravia: RIMANKA 19:00
 
Činohra Alberto Moravia: RIMANKA 10:30
 
Opera Johann Strauss: NETOPIER (DIE FLEDERMAUS) 19:00
 
Činohra Arnošt Goldflam: DOMA U HITLEROVCOV: HISTORKY Z KUCHYNE 19:00
 
Balet Georges Bizet, Rodion Ščedrin, Deep Forest: CARMEN 19:00
 
Činohra Ľubomír Feldek: TRI PRASIATKA A VLK ÚŽERNÍK 16:00
 
29
30
31
1
2
3
4
Činohra Ľubomír Feldek: TRI PRASIATKA A VLK ÚŽERNÍK 10:00
 
Činohra Kamil Žiška: SÁRA SALKHÁZI 19:00
 
Činohra Joël Pommerat: ZNOVUZJEDNOTENIE KÓREÍ 19:00
 
Opera Wolfgang Amadeus Mozart: DON GIOVANNI 19:00