Skočiť na hlavný obsah

Hlasujte za divadlo v ankete KOŠIČAN ROKA

Denník KOŠICE:DNES spustil v týchto dňoch hlasovanie v druhom ročníku ankety KOŠIČAN ROKA. Medzi desiatkou nominovaných v kategórii subjekt je aj Štátne divadlo Košice. „Štátne divadlo v Košiciach patrí neoddeliteľne k mestu. Tento rok bol preň veľmi úspešný. Dve jeho inscenácie, tanečné predstavenie Denník Anny Frankovej a opera Víly, ktoré mali premiéru v sezóne 2016/2017, sa objavili v troch kategóriách v nomináciách na prestížne divadelné ocenenie DOSKY 2017, ktoré udeľuje Asociácia súčasného divadla. Ocenenie získala inscenácia Denník Anny Frankovej z tvorivej dielne tandemu Ondrej Šoth a Zuzana Mistríková v kategórii Mimoriadny počin v oblasti tanečného divadla,“ píše sa v zdôvodnení nominácie.

Aj vy, naši priaznivci, môžete prispieť k tomu, aby sme boli v tejto ankete úspešní. Stačí, ak za svoje divadlo zahlasujete do 19. januára 2018 troma spôsobmi:

 - cez online formulár na stránke www.kosicanroka.sk

- prostredníctvom hlasovacieho lístka zverejneného v denníku KOŠICE:DNES

- zaslaním SMS na číslo 6679* v tvare B6.

Vaše hlasy rozhodnú o tom, či sa Štátne divadlo Košice dostane do finálového druhého kola. Podporte nás v tejto ankete a aj takto oceňte prácu našich umelcov, ktorí vám počas desiatich mesiacov sezóny ponúkajú jedinečné divadelné zážitky.